Dolgozók

Iskolánk tantestülete – 2016/2017

Iskolavezetés

Dr. Dobi János igazgató Fogadóra:
Elõzetes egyeztetés szükséges
a 62-544-350-es telefonszámon.
Bognárné Kocsondi Andrea igazgatóhelyettes
Kovács István igazgatóhelyettes
Vincze Istvánné
andi@sgyak.u-szeged.hu
igazgatóhelyettes

Tanárok

Társadalomtudományi- és készségtárgyakat tanító tanárok

(Az egyéni fogadóórára a megelõzõ napig be kell jelentkezni a pedagógusoknál telefonon vagy e-mailben.)
Név Szak (végzettség) Beosztás Fogadóóra
Bernáth Magdolna 
Honlapja
   e-mail küldésebernathmagdolna@gmail.com
magyarmédia

közoktatásvezetõ

magyar szakvezetõ
Patonainé Kökényesi Katalin

katalin.iskola@gmail.com

magyarfrancia

közoktatásvezetõ

magyar szakvezetõ
Somogyi Dalma

somogyidalma@vipmail.hu
magyar – francia szakvezetõ
Dr. Hegyiné Szabó Szilvia

hegyinesz@hotmail.com

mentorpedagógus
történelem- magyar
könyvtáros tanár
könyvtáros
szakvezetõ
Kállai Csaba

mordehai@freemail.hu

történelemfrancia
szakvezetõ
Molnár László

lmolnar@sgyak.u-szeged.hu

történelem-matematika történ. szakvezetõ
Tary Gábor

taryka@freemail.hu

történelemfrancia
régészet
tört. és francia szakvez.
Fröhlichné Kapronczay Éva

kaporeva@gmail.com

rajzföldrajz
ifjúságvédelmi felelõs
földrajz szakvezetõ
Molnár-Palusek Emese

paleme@citromail.hu

ének
kórusvezetõ
Becsei Brigitta testnevelés-matematika tanár

Matematikát, informatikát és természettudományos tárgyakat tanító tanárok

Diczházi Attila  e-mail küldése
honlapjadici73@vipmail.hu
szám.technfizika
matematika
drámapedagógus
szakvezetõ

DÖK segítõ tanár

 

Kormányosné
Horváth Ivett 
kormanyosne.ivett@gmail.com
mentorpedagógus
matematika-szám.techn.
fizika
szakvezetõ
webmester
Semjényiné Visy Ágnes

agivisy@freemail.hu

mentorpedagógus matematikaangol
szakvezetõ
Tarcsay Tamásné matematika-fizika matematika szakvez.
Vincze Istvánné

andi@sgyak.u-szeged.hu

matematika-fizika-
pályaválasztás, pályatanácsadás nevelõtanár
matematika szakvez.
igazgatóhelyettes
pályaválasztási
felelõs
Molnár László

lmolnar@sgyak.u-szeged.hu

történelem-matematika történ. szakvezetõ
Vácziné Csõke Zsuzsanna

csokezsuzsa@freemail.hu

kémiabiológia
technika
kémia szakvezetõ
Nagyné Páll Edit

palledit58@gmail.com

biológiatechnika biológia szakvezetõ
Fröhlichné Kapronczay Éva

kaporeva@gmail.com

földrajzrajz
ifjúságvédelmi felelõs
földrajz szakvezetõ
Krajkó Gyuláné

krajkoedit@gmail.com

földrajzbiológia

közoktatásvezetõ
földrajz szakvezetõ
Bíró Zsolt informatika
Rozgonyi-Borus Ferenc informatika

Nyelvtanárok

Csizmás Zsuzsanna

csizmas.zsuzsa@hotmail.com
francia
Csonka Katalin

yucca81@citromail.hu
francianémet
Kállai Csaba

mordehai@freemail.hu

franciatörténelem
szakvezetõ
Dr. Sipos Ibolya

iskola@sgyak.u-szeged.hu

francia-orosz francia szakvezetõ
címzetes igazgató
Streitmann Judit e-mail küldése

sjudit@sgyak.u-szeged.hu

franciaolasz-történelem francia és olasz szakvezetõ
Judt Mónika

jmonika@invitel.hu

angolfrancia angol szakvezetõ
Kállai-Balog Anikó

anikoka@t-online.hu

angol
Kocsis Ilona

kocsisilona@indamail.hu

angol- magyar
drámapedagógus
angol szakvezetõ
Dr. Tóthné Ságodi Terézia

sagodit@gmail.com

angolorosz-földrajz orosz szakvezetõ
Pintérné Gyarmati Anikó angol
Semjényiné Visy Ágnes

agivisy@freemail.hu

angolmatematika
mentorpedagógus
szakvezetõ

Osztálytanítók

Benczéné Frányó Tímea tanító
gyógypedagógus
Szilassi Éva tanító
Némethné Aszódi Katalin tanító
Kakukné Nagy Erzsébet

bobe4562@freemail.hu

tanító
mentorpedagógus
szakvezetõ
Dr. Kopaszné Bakos Anikóbaki71@freemail.hu tanító
nyelv- és beszédfejlesztõ pedagógus
szakvezetõ
Csótiné Láng Marianna tanító
Kiss Ildikó tanító
magyar
mentálhigiéne
nyelv- és beszédfejlesztõ pedagógus
közoktatásvezetõ
Rózsa Zita tanító
nyelv- és beszédfejlesztõ pedagógus
Kazi Zsuzsa

kazizsuzsa@freemail.hu

tanító
magyar
mentálhigiéne
közoktatásvezetõ
Haramiáné Kovács Mária tanító
Czeglédi Tamás tanító
gyakornok
Ábrahám Beáta tanító
fejlesztõ pedagógus
Számfira Máté tanító
Dr. Somlai Tiborné tanító
Özvegy Judit tanító

környezetvédelem

Segítõ fejlesztõ

SNI pedagógusTehetséggondozó pedagógus

Kiss Teréz tanító
Berkes Angéla

berkesangela@freemail.hu

tanító
mentorpedagógus
szakvezetõ
Dr. Szilágyiné Nagy Éva tanító
Fakan Csaba tanító
Deluchi-Kovács Erika tanító,
oktatási informatikus,
közoktatási szakértõ
Takács Éva tanító
közoktatásvezetõ
munkaközösség vezetõ
Marjanucz Éva tanító

Speciális beosztású tanárok

Dr. Hegyiné Szabó Szilvia

hegyinesz@hotmail.com

mentorpedagógus
magyar-történelem-
könyvtáros tanár
könyvtáros
szakvezetõ
Mihalik Dezsõ földrajz-biológia oktatástechnikus tanár,
rendszergazda

Gyermek és ifjúságvédelmi felelős

Fröhlichné Kapronczay Éva        Fogadóórája:

Iskolánk oktatást segítõ dolgozói

Irodai dolgozók:
Miklósné Lele Anikó iskolatitkár
gazdasági ügyintézõ
Konyhai dolgozók: Almásiné Görhöny Erika
Simonné Kovács Andrea
Császárné Fábián Szilvia
Mihály Kata

Recent Posts

A nyár sporteredményei

Ruzsa Kata 2015/A
Országos Diákolimpia (úszás) – Debrecen – 2017. 06.24.
100 m gyors – 3. hely

ruzsa_kata

Bonecz Boglárka 2014/B
Junior Úszó Világbajnokság – Indianapolis, USA – 2017. augusztus 23-28.
200 m pillangó – 8. hely (2:12:50)

bonecz_boglarka

Fábián Fanni 2017/E
LXI. Országos Serdülő Bajnokság – Győr – 2017. június 20-24.
200 m pillangó – 1. hely
400 m vegyes – 3. hely
Ifjúsági Európa Bajnokság – Netanya, Izrael – 2017.06.28-07.02.
4×200 m női gyorsváltó -1. hely
400 m vegyes – 10. hely
Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál (EYOF) – Győr – 2017. július 24-28.
4×100 m mix gyors

fabian_fanni

Fábián Milán 2016/D
Nyíltvízi Európa Bajnokság – 2017.augusztus 4-6.
7,5 km – 7. hely

Nagy Ágnes 2016/D
Magyar Bajnokság (kajak) – 2017. július 21-23.
K2(kajak páros) 500 m – 3. hely

nagy_agnes

Karnok Marcell 2014/C
Ifjúsági és U23-as Kajak-kenu Európa Bajnokság – Belgrád, Szerbia – 2017. július 22-25
K4(kajak 4-es) 1000 m – 8. hely

Magyar Olivér 2016/D
Országos Evező Bajnokság – 2017.
Evezős 8-as 2000 m – 4. hely

Király Csaba 2015/A
Ifjúsági Evezős Világbajnokság – Trakai, Litvánia – 2017.08.06.
Evezős 8-as 2000 m – 9. hely
Magyar Bajnokság – 2017. július 13-16.
Evezős 1x 2000 m – 2. hely
Evezős 2x 2000 m – 1. hely
Evezős 4x 2000 m – 3. hely
Evezős 8-as 2000 m – 3. hely

Kocsis Ádám 2015/A (kenu)
Ifjúsági Európa Bajnokság – Belgrád, Szerbia – 2017.06.25.
C4 (kenu 4-es) 500m – 2. hely
Ifjúsági Magyar Bajnokság – Szeged – 2017.08.09.
C2 (kenu 2-es) 1000 m – 1. hely
C2 200 m – 1. hely
Felnőtt Magyar Bajnokság – Szolnok – 2017.09.02.
C4 1000 m – 2. hely

Hunyadi Panni 2015/A (gyorsasági görkorcsolya)
Európa Bajnokság – Lagos, Portugália – 2017. július 1-8.
5000 m pontozásos verseny – 8. hely
Kelet Európa Kupa – Tatabánya – 2017. július 15-16.
összetett – 1. hely

Nagy Ábris 2015/A (atlétika)
Magyar Országos Serdülő Bajnokság – Miskolc – 2017. június 24-25
400 m futás – 5. hely
Válogatott Viadal – Miskolc – 2017.06.16.
Svéd váltó – 3. hely

  1. Előkészítő foglalkozások Előkészítő foglalkozások bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva
  2. Testnevelés igazolás Testnevelés igazolás bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva
  3. Menza 2017/18 tanév Menza 2017/18 tanév bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva
  4. Győzelem a diákolimpián! Győzelem a diákolimpián! bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva
  5. Lájkold! Lájkold! bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva
  6. Menza pótbefizetés Menza pótbefizetés bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva
  7. Általános iskolai beiratkozáshoz Általános iskolai beiratkozáshoz bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva
  8. Felvételi eredmények Felvételi eredmények bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva
  9. Ebédbefizetés Ebédbefizetés bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva