Tanárok

Gimnáziumban tanító tanárok fogadóórái a 2017/18-as tanévben

A fogadóórákra előzetesen emailben lehet bejelentkezni.

Név Tantárgy E-mail címek Időpontok
1. Balázsné Vadász Veronika irodalom, magyar nyelvtan, életvitel és gyak.,                         8.G-osztályfőnök bvadaszvera@gmail.com Szerda: 9.20-10.05
2. Balogh Tamás irodalom, magyar nyelvtan balogh_t@gyakg.u-szeged.hu Péntek: 9.20-10.05
3. Becsei Brigitta testnevelés és sport becseibrigi@gmail.com   Hétfő: 10.20-11.05
4. Bíró Zsolt informatika biro_zs@gyakg.u-szeged.hu Kedd: 9.20-10.05
5. Blazovich Péter történelem, osztályfőnök 9.A blazokam@freemail.hu Hétfő: 9.20-10.05
6. Dr. Blázsikné Karácsony Lenke kémia blazsikne@gyakg.u-szeged.hu Hétfő: 9.20-10.05
7. Bognárné Kocsondi Andrea irodalom, magyar nyelvtan, 9.E-osztályfőnök kocsondia@freemail.hu Csütörtök: 9.20-10.05
8. Csigér Ildikó matematika (francia nyelven), 9.Kny-osztályfőnök csigeri@gyakg.u-szeged.hu Szerda: 13.15-14.00
9. Csigér István biológia, 9.D-osztályfőnök csiger@gyakg.u-szeged.hu Szerda: 9.20-10.05
10. Csiszár Imre fizika, 11.D-osztályfőnök csiszi@physx.u-szeged.hu Kedd: 10.20-11.05
11. Csizmás Zsuzsanna francia nyelv csizmas.zsuzsa@hotmail.com Kedd: 10.20-11.05
12. Diczházi Attila matematika, fizika dici73@vipmail.hu Szerda: 12.20-13.05
13. Dr. Dobi János matematika, igazgató dobi@gyakg.u-szeged.hu,                                      időpont kérése: 62/544-350 Hétfő, csütörtök: 14.00-15.00
14. Eliana Garzón Duarte spanyol lektor eliaga@yahoo.com Péntek 10.00-11.00
15. Eszik Gabriella angol nyelv eszikgabriella@gmail.com Szerda: 7.25.-8.10
16. Faltinné Széll Ágnes testnevelés és sport fne.szellagi@gmail.com Szerda: 8.20-9.05
17. Farkas Judit történelem, 10.C-osztályfőnök farkasj@gyakg.u-szeged.hu Szerda: 9.20-10.05
18. Dr. Farkas Zoltán történelem, etika, fikozófia farkas_z@gyakg.u-szeged.hu Hétfő: 10.20-11.05
19. Fehér Márta ének-zene feher@gyakg.u-szeged.hu Péntek: 9.20-10.05
20. Filó Réka történelem (francia nyelven) francia nyelv, francia célnyelvi civilizáció, 12.F-osztályfőnök filo@gyakg.u-szeged.hu Péntek: 11.15-12.00
21. Fodor Zsolt informatika, rendszergazda fodor@gyakg.u-szeged.hu Péntek: 9.20-10.05
22. Füleki Tamás német nyelv fuleki@gyakg.u-szeged.hu Hétfő: 10.20-11.05
23. Gaál Zsuzsanna német nyelv zgaal@jgypk.u-szeged.hu Hétfő: 11.15-12.00
24. Galambos László testnevelés és sport, 11.I-osztályfőnök galambos@gyakg.u-szeged.hu Szerda: 12.20-13.05
25. Dr. Gárgyán Gabriella német nyelv gargyan@gyakg.u-szeged.hu Hétfő: 10.20-11.05
26. Haramia László informatika haramia_laszlo@freemail.hu Péntek: 9.20-10.05
27. Hornok András irodalom, magyar nyelvtan, 10.D-osztályfőnök hornok@gyakg.u-szeged.hu Csütörtök: 11.15-12.00
28. Hornokné Veres Ágnes irodalom, magyar nyelvtan veresagnes@hotmail.com Csütörtök: 8.20-9.05
29. Dr. Iván Éva irodalom, magyar nyelvtan, 12.B-osztályfőnök ivaneva@gyakg.u-szeged.hu Szerda: 11.15-12.00
30. Judt Mónika angol nyelv jmonika@invitel.hu Szerda: 8.20-9.05
31. Kállai-Balog Anikó angol nyelv anikoka@@t-online.hu Kedd: 10.20-11.05
32. Kállai Csaba történelem (francia nyelven) kallaicsabadezso@gmail. Kedd: 10.20-11.05
33. Kelecsényi Rita francia nyelv kelecsenyi@gyakg.u-szeged.hu Szerda: 10.20-11.05
34. Kesztyűs Krisztina kémia, biológia, 12.A-osztályfőnök kesztyusk@gmail.com Szerda: 9.20-10.05
35. Kinyó László testnevelés és sport, matematika kinyolaci@gmail.com Kedd: 12.20-13.05
36. Koczor Sarolt angol nyelv koczors@gmail.com Péntek: 10.20-11.05
37. Konfárné Nagy Klára matematika nagy@gyakg.u-szeged.hu Csütörtök: 9.20-10.05
38. Dr. Kopasz Katalin matematika, fizika kopaszka@titan.physx.u-szeged.hu Csütörtök: 9.20-10.05
39. Kovács István matematika, igazgatóhelyettes kovacsi@gyakg.u-szeged.hu Szerda: 10.20-11.05
40. Krajkó Gyuláné földünk és környezetünk krajkoedit@gmail.com Csütörtök: 10.20-11.05
41. Kúti Gergő irodalom, magyar nyelvtan, testnevelés és sport, 10.B-osztályfőnök gkuti@gyakg.u-szeged.hu Kedd: 11.15-12.00
42. Laklia Márta irodalom, magyar nyelvtan laklia@gyakg.u-szeged.hu Szerda: 10.20-11.05
43. László Györgyi földünk és környezetünk (francia nyelven), francia célnyelvi civilizáció, 9.F-osztályfőnök laszlo@gyakg.u-szeged.hu Szerda: 9.20-10.05
44. Matos Zoltán matematika (francia nyelv), 12.I-osztályfőnök matos@freemail.hu Szerda: 12.20-13.05
45. Matyuska Marianna testnevelés és sport matyusmatyi@freemail.hu Hétfő: 11.15-12.00
46. Mészáros Tibor történelem, életvitel és gyak., 12.C-osztályfőnök tiborjozsi@freemail.hu Kedd: 9.20-10.05
47. Molnár Andrea német nyelv molnar.andrea.99@gmail.com Hétfő: 10.20-11.05
48. Molnár László történelem molnar.laszlo.sagvari@gmail.com Csütörtök: 10.20-11.05
49. Molnár-Palusek Emese ének-zene paleme@citromail.hu Szerda: 11.15-12.00
50. Nagyné Páll Edit biológia palledit58@gmail.com Hétfő: 12.20-13.05
51. Nagy Tibor fizika, matematika, 9.C-osztályfőnök nagyt7171@gmail.com Hétfő: 12.20-13.05
52. Németh Veronika kémia, biológia nemethv@chem.u-szeged.hu Csütörtök: 11.15-12.00
53. Paragi Éva művészetek, vizuális kultúra paragie@gyakg.u-szeged.hu Szerda: 8.20-9.05
54. Pell Rózsa angol nyelv pell@gyakg.u-szeged.hu Szerda: 9.20-10.05
55. Pignitzky Beáta francia nyelv pignitzky@gyakg.u-szeged.hu Hétfő: 9.20-10.05
56. Pintérné Gyarmati Anikó angol nyelv pinterf@freemail.hu Csütörtök: 9.20-10.05
57. Dr. Pukánszkyné Király Katalin angol nyelv p.kiraly.katalin@gmail.com Kedd: 10.20-11.05
58. Rixer Márta német nyelv rixerm@koltay.hu Hétfő: 11.15-12.00
59. Rozgonyi-Borus Ferenc informatika, programozás, 9.B-osztályfőnök rbf@gyakg.u-szeged.hu Hétfő: 12.20-13.05
60. Dr. Ságiné Széll Andrea biológia, 12.D-osztályfőnök szell@gyakg.u-szeged.hu Szerda: 10.20-11.05
61. Semjényiné Visy Ágnes matematika, 7.G-osztályfőnök visy.agnes11@gmail.com Csütörtök: 9.20-10.05
62. Dr. Sipos Ibolya francia nyelv semijoe@sgyak.u-szeged.hu Hétfő: 10.20-11.05
63. Sisák Gábor irodalom, magyar nyelvtan, 10.F-osztályfőnök sisakg@gyakg.u-szeged.hu Hétfő: 11.15-12.00
64. Sörös Katalin matematika sorekati@hotmail.com Csütörtök: 10.20-11.05
65. Streitmann Judit francia nyelv streitmannjudit@gmail.com Hétfő: 11.15-12.00
66. Szabó Kunigunda informatika kunigunda.szabo@gmail.com Hétfő: 16.00-17.00
67. Dr.Szajbélyné Hegedűs Gizella olasz nyelv hegedusg@freemail.hu Hétfő: 8.20-9.05
68. Szalai Anikó biológia szalanik@gmail.com Hétfő: 9.20-10.05
69. Szaszákné Tóth Judit földünk és környezetünk, 11.B-osztályfőnök sztojudit@gmail.com Péntek: 8.20-9.05
70. Szécsi Katalin latin nyelv, mozgókép és médiaismeret, történelem szecsi@gyakg.u-szeged.hu Péntek: 9.20-10.05
71. Szélpál Szilveszter fizika, 11.C-osztályfőnök szelpal.szilveszter@gmail.com Csütörtök: 8.20-9.05
72. Szöginé Csiszár Ilona angol nyelv szogine@gyakg.u-szeged.hu Csütörtök: 9.20-10.05
73. Táborosi Andrea testnevelés és sport, 11.F-osztályfőnök taborosi@gyakg.u-szeged.hu Hétfő: 12.20-13.05
74. Takács Judit angol nyelv jtakacs@hotmail.com Szerda: 9.20-10.05
75. Tarcsay Tamás matematika tarcsay@gyakg.u-szeged.hu Kedd: 8.20-9.05
76. Tóth Judit angol nyelv, 10.E-osztályfőnök jtoth77@g.mail.com Hétfő: 12.20-13.05
77. Tóth Károly fizika, matematika, 12.C-osztályfőnök toth@gyakg.u-szeged.hu Kedd: 9.20-10.05
78. Tóthné Ságodi Terézia orosz nyelv sagodit@gmail.com Hétfő: 11.15-12.00
79. Tóthné Schulcz Hedvig angol nyelv schulcz@gyakg.u-szeged.hu Szerda: 10.20-11.05
80. Vácziné Csőke Zsuzsanna technika csokezsuzsa@freemail.hu Kedd: 9.20-10.05
81. Vargáné Dr.Nádházi Ágnes matematika nadhazi@gyakg.u-szeged.hu Csütörtök: 10.20-11.05
82. Vári Beáta testnevelés és sport varib@freemail.hu Kedd: 9.20-10.05
83. Victor Derobe francia lektor victor.derobe@gmail.com Szerda: 8.20-9.05
84. Vidu Pál történelem , 10.A-osztályfőnök pal.vidu@freemail.hu Hétfő: 9.20-10.05
85. Weisz György angol nyelv weisz@gyakg.u-szeged.hu Csütörtök: 10.20-11.05
86. Dr. Zalai Anita spanyol nyelv anitazalai@hotmail.com Szerda: 8.20-9.05