Szaktanárok

FOGADÓÓRÁK IDŐPONTJAI
SZAKTANÁROK
Név Szak, beosztás Elérhetőség Fogadóóra időpontja
Bernáth Magdolna Magyar nyelv – Erkölcstan
8.b osztályfőnök
bernathmagdolna@gmail.com Hétfő: 8.20-9.05
Becsei Brigitta Testnevelés becseibrigi@gmail.com Péntek: 10.20-11.05
Csizmás Zsuzsanna Francia nyelv csizmas.zsuzsa@hotmail.com Szerda: 11.20-12.05
Csonka Katalin Német nyelv
Francia nyelv
yucca81@citromail.hu Szerda: 10.20-11.00
Czeglédi Tamás Testnevelés
5. a osztályfőnök
cztamas88@gmail.com Hétfő: 10.20-11.05
Diczházi Attila Matematika – Fizika
Erkölcstan
8.c osztályfőnök
dici73@vipmail.hu Szerda: 12.20-13.05
Dr. Hegyiné Szabó Szilvia Katalin Történelem – Néptánc
Könyvtáros
5.c osztályfőnök
hegyinesz@hotmail.com Hétfő: 8.20-9.00
Dr. Tóthné Ságodi Terézia Angol nyelv
Orosz nyelv
sagodit@gmail.com Szerda: 11.15-12.00
Fröhlichné Kapronczay Éva Földrajz – Rajz
Természetismeret
6.b osztályfőnök
kaporeva@gmail.com Hétfő: 10.20-11.05
Haramia László Informatika haramia_laszlo@freemail.hu Csütörtök: 8.20-9.05
Hatala Annamária Ének – Erkölcstan hatala.annamari@gmail.com Hétfő: 13.15-14.00
Judt Mónika Angol nyelv
Francia nyelv
jmonika@invitel.hu Csütörtök: 9.20-10.05
Kállai Csaba Történelem
Francia nyelv
8.a osztályfőnök
kallaicsabadezso@gmail.com Szerda: 12.20-13.05
Kállai-Balog Anikó Angol nyelv
6.c osztályfőnök
anikoka@t-online.hu Kedd: 11.15-12.00
Kelecsényi Rita Francia nyelv kelecsenyi@gyakg.u-szeged.hu Csütörtök: 12.20-13.05
Kocsis Ilona Angol nyelv
Erkölcstan
7.c osztályfőnök
kocsisilona@indamail.hu Kedd: 10.20-11.05
Kormányosné Horváth Ivett Matematika-Informatika kormanyosne.ivett@gmail.com Csütörtök: 10.20-11.05
Krajkó Gyuláné Földrajz – Biológia
Természetismeret
krajkoedit@gmail.com Szerda: 11.15-12.00
Molnár László Matematika
7.g osztályfőnök
molnar.laszlo.sagvari@gmail.com Csütörtök: 9.20-10.05
Nagyné Páll Edit Biológia
Technika
Természetismeret
Erkölcstan
7.b osztályfőnök
palledit58@gmail.com Szerda: 11.15-12.00
Patonainé Kökényesi Katalin Magyar nyelv – Erkölcstan katalin.iskola@gmail.com Kedd: 9.20-10.05
Pintérné Gyarmati Anikó Angol nyelv pinterf@freemail.hu Kedd: 9.20-10.05
Rozgonyi-Borus Ferenc Informatika rfb@gyakg.u-szeged.hu Szerda: 8.20-9.05
Semjényiné Visy Ágnes Angol nyelv
Matematika
8.g osztályfőnök
visy.agnes11@gmail.com Kedd: 8.20-9.05
Somogyi Dalma Magyar nyelv
Francia nyelv
Erkölcstan
5.b osztályfőnök
somogyidalma@vipmail.hu Kedd: 10.20-11.05
Streitmann Judit Francia nyelv
Olasz nyelv
7.a osztályfőnök
streitmannjudit@gmail.com Szerda: 11.15-12.00
Takács Judit Angol nyelv jtakacs@hotmail.com Hétfő: 12.20-13.05
Tarcsay Tamásné Matematika tarcsayne@citromail.hu Szerda: 11.15-12.00
Tary Gábor Történelem-Francia nyelv
Erkölcstan
taryka@freemail.hu Szerda: 9.20-10.05
Vácziné Csőke Zsuzsanna Kémia
Technika
Erköcstan
6.a osztályfőnök
csokezsuzsa@freemail.hu Péntek: 9.20-10.05
Vincze Istvánné Intézményvezető helyettes
Matematika
andi@sgyak.u-szeged.hu Szerda: 9.20-10.05