Szaktanárok

FOGADÓÓRÁK IDŐPONTJAI


A fogadóórákra előzetesen (e-mail-ben) lehet
bejelentkezni

SZAKTANÁROK

Név

Szak, beosztás

Elérhetőség

Fogadóóra időpontja

Bernáth Magdolna Magyar nyelv és irodalom

Erkölcstan



bernathmagdolna@gmail.com

Hétfő: 10.20-11.15
Becsei Brigitta Testnevelés

6.b osztályfőnök



becseibrigi@gmail.com

Csütörtök: 12.20-13.15
Csizmás Zsuzsanna Francia nyelv

7.c osztályfőnök



csizmas.zsuzsa@hotmail.com

Kedd: 11.15-12.00
Csonka Katalin Német nyelv

Francia nyelv



yucca81@citromail.hu

Hétfő: 11.15-12.00
Czeglédi Tamás Testnevelés

Erköcstan

8. a osztályfőnök



cztamas88@gmail.com

Szerda: 11.15-12.00
Diczházi Attila Matematika

Fizika

8.g osztályfőnök

dicibacsika@gmail.com Hétfő: 11.15-12.00
Dr. Hegyiné Szabó Szilvia Katalin Történelem

Néptánc

Erkölcstan

Könyvtáros

8.c osztályfőnök



hegyinesz@hotmail.com

Szerda: 9.20-10.05
Árpádfalvi Dóra  

Angol

 arpadfalvi.dora@szte.hu Hétfő

10:20-13:05

Fröhlichné Kapronczay Éva Földrajz

Rajz

Természetismeret



kaporeva@gmail.com

Kedd: 12.20-13.00
 Debreczeni

Adrienn

 Angol  debreczeni.adrienn@szte.hu  Hétfő

11:15-12:00

Hodula Orsolya Éva Angol hodulao@gmail.com  Szerda

10:20-11:05

Haramia László Informatika haramia_laszlo@freemail.hu Csütörtök: 12.20-13.05
Judt Mónika Angol nyelv

Francia nyelv

 

judtmonika72@gmail.com

 

Csütörtök: 12.20-13.05
Kállai Csaba Történelem

Francia nyelv

7.b osztályfőnök



kallaicsabadezso@gmail.com

Szerda: 8.20-9.00
Horti Krisztina Matematika  

hkriszta@gmail.com

 

Péntek: 10.20-11.05
 Izing Máté  Földrajz

természetismeret

 izing.mate@gmail.com  Szerda:

10:10-11:00

Kocsis Ilona Angol nyelv

Magyar irodalom

Erkölcstan

6.a osztályfőnök

 

helenstalen@gmail.com

 

Hétfő: 13.15-14.00
Kormányosné Horváth Ivett Matematika

Fizika

Informatika



kormanyosne.ivett@gmail.com

Csütörtök: 11.15-12.00
Dr. Molnár Lajos Gáborné Angol

Természetismeret

 

molnarne.kriszta@gmail.com

 

Szerda: 11.15-12.00
Molnár László Történelem

Matematika

9.g osztályfőnök



molnar.laszlo.sagvari@gmail.com

Hétfő: 10.20-11.05
Molnár-Palusek Emese Ének-zene

Erkölcstan

Énekkar

5.b osztályfőnök

 

molnarpalusekemese@gmail.com

 

Hétfő: 11.15-12.00
Nagyné Páll Edit Biológia

Természetismeret

Erkölcstan

7.a osztályfőnök



palledit58@gmail.com

Kedd: 11.15-12.00
Orosz Fanni Rajz és vizuális kultúra  oroszfanni92@gmail.com Péntek:

10:20-11:05

Gyarmati Anikó Angol nyelv  

pgyaniko77@gmail.com

 

Hétfő: 11.15-12.00
 Sombrin Júlia  Angol  sombrin.julia@szte.hu  Csütörtök:

9:20-10:05

Semjényiné Visy Ágnes Matematika

Angol nyelv



visy.agnes11@gmail.com

Szerda: 10.20-11.05
Somogyi Dalma Magyar nyelv és irodalom

Francia nyelv

Erkölcstan

8.b osztályfőnök



somogyidalma@vipmail.hu

Kedd: 11.15-12.00
Streitmann Judit Francia nyelv

streitmannjudit@gmail.com

Kedd: 10.00-11.00
Szabados Vanda Történelem

Magyar nyelv és irodalom

Erkölcstan



szabadosvanda.94@gmail.com

Csütörtök: 11.15-12.00
Takács Judit Angol nyelv

jtakacs@hotmail.com

Csütörtök: 10.15-11.00
Vácziné Csőke Zsuzsanna Kémia

Technika

5.a osztályfőnök



csokezsuzsa@freemail.hu

Szerda: 12.20-13.05
Vincze Istvánné Intézményvezető- helyettes

Matematika



andi@sgyak.u-szeged.hu

Szerda: 11.15-12.00