Kiemelkedő sporteredményeink

Vívó Diákolimpia Országos Döntő   2019.
Férfi tőr csapat  1. hely
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola
Mikecz Péter Attila   4.b
Nagy Huba  6.c
Zsögön Andor Kolos  5.b
Zsögön Zétény Lehel  3.b

Országos Diákolimpia 2019 Férfi tőr egyéni B kategória III. korcsoport
2. helyezett Nagy Huba  6.c
9. helyezett   Zsögön Andor Kolos   5.b

MOL Suliváltó
Alsó tagozat (2008-2009-ben születettek)
1. hely:  Bernát Hanna    5.b
Darvasi Kornél   4.b
Nyers Ádám   5.c

Mezei Futóbajnokság   II. korcsoport fiú csapat
városi 1. hely
megyei  2.hely
országos  10. hely
Csanády András  4.b
Darvasi Kornél  4.b
Mikecz Péter Attila  4.b
Nyers Ádám  5.c
Seres Sámuel  4.b

Mezei Futóbajnokság  fiú II. korcsoport egyéni
Darvasi Kornél  4.b
városi 1. hely
megyei 1. hely
országos 14. hely

Nyers Ádám  5.c
városi 4. hely
megyei  2. hely
országos  27. hely

Mezei Futóbajnokság   II. korcsoport leány csapat
városi  1. hely
megyei  1. hely
országos  26. hely
Bernát Hanna   5.b
Buchholz Bora Gizella  4.a
Császár Villő  4.b
Pavlovits Júlia Anna 4.b
Vízhúzó Fédra Ajsa  4.b

Úszó Diákolimpia  4*50 m-es gyorsváltó leány  II. korcsoport
városi  1. hely
megyei  2. hely
Bernát Hanna  5.b
Császár Villő  4.b
Hári-Kovács Lilla  4.a
Pavlovits Júlia   4.b

Úszó Diákolimpia  50 m hát fiú  I. korcsoport
Szabó Marcell  2.b
városi  1. hely
Tárkány Zénó  2.b
városi  2. hely

Úszó Diákolimpia  50 m gyors fiú  I. korcsoport
Szabó Marcell  2.b
városi  2. hely

Úszó Diákolimpia  50 m gyors leány  I. korcsoport
Krémer Nóra  2.b
városi  3. hely

Úszó Diákolimpia  50 m hát leány  II. korcsoport
Bernát Hanna  5.b
városi   2. hely
megyei 2. hely
országos  10.. hely

Úszó Diákolimpia  50 m gyors leány  II. korcsoport
Bernát Hanna   5.b
városi  2. hely
megyei  3. hely

Labdarúgás Diákolimpia  II. korcsoport
városi 1. hely
Csanády András   4.b
Havass Zsombor  4.b
Hoffman Márton   4.b
Karcsú József  5.c
Mikecz Péter  4.b
Nyers Ádám   5.c
Pokorny Péter  4.b
Seres Sámuel  4.b
Varga Szabolcs  3.a
Varga Tamás   3.a
Edző: Mészáros Csaba
Felkészítő. Kazi Zsuzsa

megyei 2. hely
Csanády András   4.b
Hackler András   3.a
Karcsú József  5.c
Mikecz Péter  4.b
Nyers Ádám   5.c
Pokorny Péter  4.b
Rácz Rajmund   3.a
Seres Sámuel  4.b
Varga Szabolcs  3.a
Varga Tamás   3.a
Edző: Dr Hackler László
Felkészítő. Kazi Zsuzsa

megyei foci MOL Suliváltó Városi foci