Ebédbefizetés szeptember hónapra

Ebédbefizetés szeptember hónapra augusztus 17-én és 18-án lesz 7:30-16:00 közötti időpontban az általános iskola 011-es földszinti termében.

Kedvezménnyel rendelkezőktől friss igazolást várok (nagycsaládos kedvezmény, tartós betegség, rendszeres gyermekvédelmi segély) csak ebben az esetben tudják kapni a kedvezményt a következő tanévre is. Nyilatkozat kitöltése is szükséges, ami letölthető a honlapról, vagy a befizetés alkalmával is elérhető.

Akik nem tudják, hogy van e elegendő túlfizetésük a szeptemberi hónapra érdeklődni tudnak a 62/546-376 telefonszámon az ebédbefizetés ideje alatt.

Diáktanyán és az Ortutay kollégiumban étkezők mindenképp jöjjenek be személyesen, mert jegyet kell, hogy kapjanak.

Nyilatkozat(PDF)

Ortutay kollégium Szeptember havi ebéd