Bronzérmes gimnáziumunk csapata a XII. Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzversenyen

Öt csapattal, az I. fordulóból továbbjutók egyik legnépesebb küldöttségeként részt a XII. Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny középdöntőjén és döntőjén az SZTE Gyakorló Gimnázium öt csapata.
A kétnapos középdöntőn, majd a döntőn írásbeli feladatok, talajtani laborgyakorlat, kvíz és szóbeli előadás is várt a diákokra. A versenyen indult 290 csapatból a dobogó 3. fokára állt fel Báló Dávid (11.A) és Géczi Dániel (10.A) alkotta csapat (tanáruk Izing Máté tanár úr).

Jakucs1
25. helyen végzett Molnár Soma (9.G) és Rucz Ágoston (9.G). A 28. helyet Boros Blanka (10.D) és Farkas Hanna (10.D) párosa szerezte meg. 32. helyen végzett Hegedűs Ágota (10.G) és Váradi Nelli (10.G), míg a Kárpát-medence 38. legjobb csapata Zentai András (9.A) és Gáspár Nándor (9.A) párosa (tanáraik: László Györgyi tanárnő, Izing Máté és Vidu Pál és Nagy Kristóf tanár urak).
Minden csapatnak gratulálunk!

Jakucs2