Felvételi előkészítő foglalkozások

Fizika

Felvételi előkészítő foglalkozások fizika tárgyból elsősorban az emelt fizika osztályba jelentkezők részére.
Első alkalom: szeptember 29-én csütörtökön 15.30-tól 17 óráig a gimnázium 301. teremben. Tollat, füzetet és számológépet hozzanak magukkal a jelentkezők!
A további foglalkozások kéthetente csütörtökönként lesznek ugyanebben az időben. Az előkészítőn tanulókísérleteket is végzünk, ezért előzetes jelentkezést kérünk szeptember 22-ig a laborvezeto@szereted.hu email-címre.

Műszaki informatika

Az előkészítő foglalkozások online formában lesznek, az első foglalkozás 2022.09.22. csütörtök 15-16 óra. A foglalkozásokon való részvétel előfeltétele a következő oldalon történő regisztráció:

A regisztrációval részt lehet  venni élőben a foglalkozásokon, vagy azt felvételről megtekinteni.

Matematika

A speciális matematika és emelt szintű fizika tantervű tanulócsoportba jelentkezőknek matematikából előkészítő szakköri foglalkozásokat tartunk. Az első foglalkozás időpontja szeptember 16. (péntek) 14 óra 30 perc. Gyülekező a Díszteremben. Nem kell regisztrálni.

Történelem

A sikeres beiskolázás érdekében iskolánk történelem előkészítő foglalkozásokat hirdet. Célunk a történelem – angol nyelvi képzésre jelentkezők támogatása a szóbeli felvételire való felkészülésben történelem tárgyból. A foglalkozások 10 alkalommal, szerdai napokon 16,30 órakor kezdődnek, hosszuk a témától függően 50-60 perc.
Az első foglalkozás és egyben a jelentkezés időpontja: 2022. október 5. (16,30 óra), helyszíne a 218-as tanterem.
Az előkészítő foglalkozások ingyenesek.

Magyar

Magyar szóbeli felvételi vizsgára felkészítő foglalkozások indulnak, első foglalkozás időpontja október 4. kedd 15.30. Nem szükséges előzetes regisztráció, aki szeretne részt venni, az első foglalkozásra jöjjön el.

Biológia

Biológia szóbeli felvételi vizsgára felkészítő foglalkozások indulnak, a foglalkozás ok időpontjai: október 3., október 17., november 7., november 21. Minden foglalkozás 15:00-kor kezdődik. Nem szükséges előzetes regisztráció a részvételhez.