Menza befizetés változása

Az étkezési térítési díj befizetése 2021. februárjától már csak átutalásos formában valósulhat meg. Jelenleg folyamatban van az átutalást lehetővé tevő program véglegesítése, ezért türelmüket kérjük. Az átutalás időpontjáról és módjáról a későbbiekben tájékoztatjuk Önöket.

Azok a gimnazisták, akik februárra szeretnének ebédjegyet vásárolni a Diáktanyára, kérem legkésőbb január 18-ig írják meg a menza@gyakg.u-szeged.hu email címre a következőket: – diák neve,osztálya,  lakcíme, szülő email címe ahova a számla mehet.

Egyenlőre azok jelentkezését várom, akik ha marad a digitális oktatás, akkor is vásárolnának ebédjegyet. A többiek elég, ha majd akkor jeleznek, ha biztos lesz a hagyományos tanítás visszaállítása.