Általános iskolai beiratkozáshoz

Kedves Szülők!

Kérjük Önöket, hogy amennyiben a következő tanévre vonatkozóan az erkölcstan vagy a hit- és erkölcstan tantárgyra vonatkozó választásukat módosítani kívánják, e szándékukat 2017. május 20-áig írásban közöljék az iskola igazgatójával. Amennyiben az erkölcstan helyett hit- és erkölcstan vagy más egyházi jogi személy által tartott hit- és erkölcstan oktatást választanak gyermeküknek, a tanulmányok megkezdésének feltételeit az újonnan választott hit- és erkölcstan oktatást folytató egyházi jogi személy határozza meg.

Választásukat a nyilatkozat kitöltésével tehetik meg, mely az iskolánk honlapjáról letölthető.

Kérem, hogy a kitöltött és aláírt nyilatkozatokat a fent megjelölt időpontig az osztályfőnököknek juttassák el.

Tisztelettel:

Dr. Dobi János