Diákjaink természettudományi versenyeken elért eredményei 2015/2016
Név | oszt. | tantárgy | A verseny neve | szint | helyezés |
Angyal Fanni Molnár Orsolya Novák Lilla Béres Gábor Gáspár Barna |
4. b | Természettudományos Kalandtúra | I. | ||
Pallós Péter | 8.b | fizika | Öveges József Kárpát-medencei Fizikaverseny |
II. fordulóba jutott | |
Bor Pál Fizikaverseny | döntõ | IV. | |||
Tamási Zita | 8.b | fizika | Öveges József Kárpát-medencei Fizikaverseny |
II. fordulóba jutott | |
Bor Pál Fizikaverseny | döntõ | X. | |||
Tatár Bianka | 8.b | fizika | Bor Pál Fizikaverseny | II. fordulóba jutott | |
Nemes Anna | 8.b | fizika | Bor Pál Fizikaverseny | II. fordulóba jutott | |
Semjényi Anna | 8.a | fizika | Öveges József Kárpát-medencei Fizikaverseny |
II. fordulóba jutott | |
Bor Pál Fizikaverseny | II. fordulóba jutott | ||||
Posta Edina | 8.c | fizika | Bor Pál Fizikaverseny | II. fordulóba jutott | |
Magyari Anett | 8.c | fizika | Bor Pál Fizikaverseny | II. fordulóba jutott | |
Láng Nóra | 7.b | fizika | Bor Pál Fizikaverseny | II. fordulóba jutott | |
Gincsai Dóra | 7.a | fizika | Bor Pál Fizikaverseny | II. fordulóba jutott | |
Nárai Attila | 7.b | fizika | Bor Pál Fizikaverseny | II. fordulóba jutott | |
Tóth Anna | 7.c | földrajz | Teleki Pál Földrajz Földtan | megyei | 2. |
Kálmán Csongor | 7.c | földrajz | Teleki Pál Földrajz Földtan | megyei | 3. |
Kocsó Bence | 7.b | földrajz | Kis Teleki-virág Vetélkedõ | megyei | 2. |
Herczeg István | 7.b | földrajz | Kis Teleki –virág vetélkedõ | megyei | 2. |
Bilicki Vilmos | 5. | természetismeret | Herman Ottó | országos | országos döntõbe jutott |
Sántha Eszter | 5. | természetismeret | Herman Ottó | országos | 4. |
Bajusz Petra | 6.b | természetismeret | Herman Ottó | országos | 6. |
Tóth Tamara | 6.b | természetismeret | Herman Ottó | országos | országos döntõbe jutott |
Nagy Benedek | 8. | biológia | Dr Árokszállásy Zoltán biológia verseny | országos | 9. fotó |
Osman Jázmin | 8. | biológia | Herman Ottó biológia verseny | megyei | 2. |
Nagy Benedek | 8. | biológia | Herman Ottó biológia verseny | megyei | 4. |
Gincsai Dóra | 7.a | földrajz | Teleki Országos Földrajzi és Földtani verseny | a megyei forduló | 5. |
Nagy Krisztián | 7.c | kémia | Curie Kémia Emlékverseny | levelezõs | 6. |
Curie Kémia Emlékverseny | Területi döntõ | 8. | |||
Láng Nóra | 7.b | kémia | Curie Kémia Emlékverseny | levelezõs | 8. |
Nárai Attila | 7.b | kémia | Curie Kémia Emlékverseny | levelezõs | 10. |
Tamási Zita | 8.b | kémia | Curie Kémia Emlékverseny | levelezõs területi | 4. |
Pálfy Fanny | 8.b | kémia | Curie Kémia Emlékverseny | levelezõs területi | 5. |
Czombos Alexa | 8.b | kémia | Curie Kémia Emlékverseny | levelezõs területi | 7. |
Tatár Bianka | 8.b | kémia | Curie Kémia Emlékverseny | levelezõs területi | 9. |
A tanulóknak és felkészítõ tanáraiknak gratulálunk a szép eredményekhez. További sikereket kívánunk.