Diákjaink sportversenyeken elért eredményei 2015/2016
Név | oszt. | A verseny neve | szint | helyezés |
Orosz Lõrinc 4.a Molnár Orsolya 4.b Kovács Kornél 4.b |
MOL Suliváltó alsós csapat |
3. | ||
Scurrah Levente 3.c Pallós Zsombor 2.a Darvasi Kornél 1.b Seres Sámuel 1.b Grezsa Balázs 3.c |
DIÁKOLIMPIA VÁROSI MEZEI BAJNOKSÁG I.kcs Fiú(2007-2009) |
városi | 2. | |
Nyers Ádám 2.c Balázs Gergely 2.c Árva Zalán 3.a Császár Mátyás 2.b Ábel Martin 2.a |
DIÁKOLIMPIA VÁROSI MEZEI BAJNOKSÁG I.kcs Fiú(2007-2009) |
városi | 3. | |
Molnár-Tóth Csenge 2.c Wodala Júlia 2.c Tóth-Abonyi Milla 3.b Iványi Kata 2.b Pavlovits Júlia 1.b |
DIÁKOLIMPIA VÁROSI MEZEI BAJNOKSÁG I.kcs Leány(2007-2009) |
városi | 1. | |
Nagymihály Gréta 2.a Budai Kata 2.b Bakai Bianka 2.a Császár Villõ 1.b Bakai Bianka 2.a |
DIÁKOLIMPIA VÁROSI MEZEI BAJNOKSÁG I.kcs Leány(2007-2009) |
városi | 4. | |
Gruber Márk 3.b Gruber Milán 3.b Horváth Csongor 3.c Seres László 4.c Orosz Lõrinc 4.a |
DIÁKOLIMPIA VÁROSI MEZEI BAJNOKSÁG II.kcs Fiú(2005-2006) |
városi | 3. fotó |
|
MOLNÁR ORSOLYA 4.b Molnár Orsolya 4.b Angyal Fanni 4.b Messer Nóra 4.b Nárai Aisa 4.c |
DIÁKOLIMPIA VÁROSI MEZEI BAJNOKSÁG II.kcs Leány(2005-2006) |
városi | 4. fotó |
|
Bilicki Máté |
2.c | Úszás Diákolimpia I. korcsoport fiú 50 m gyors |
városi | 1. |
Úszás Diákolimpia I. korcsoport fiú 50 m hát |
városi | 2. | ||
Tárkány Martin | 2.b | Úszás Diákolimpia I. korcsoport fiú 50 m gyors |
városi | 3. |
Úszás Diákolimpia I. korcsoport fiú 50 m mell |
városi | 1. | ||
Seres Hanna |
3.c | Úszás Diákolimpia I. korcsoport leány 50 m gyors |
városi | 1. |
Úszás Diákolimpia I. korcsoport leány 50 m mell |
városi | 1. | ||
Szélpál Máté | 3.a | Úszás Diákolimpia II. korcsoport fiú 50 m hát |
városi | 2. |
Ambrus Márk 4.c Ashe Albert 3.c Seres László 4.c Szélpál Máté 3.a |
Úszás Diákolimpia II. korcsoport fiú 4*50 m fiú gyorsváltó |
városi | 2. | |
Molnár Orsolya |
4.b | Úszás Diákolimpia II. korcsoport leány 50 m mell |
városi | 2. |
Letoha Lili | 4.b | Úszás Diákolimpia II. korcsoport leány 50 m gyors |
városi | 3. |
Benedek Nóra 3.b Letoha Lili 4.b Molnár Orsolya 4.b Tóth-Kása Sára 4.a |
Úszás Diákolimpia II. korcsoport leány 4*50 m leány gyorsváltó |
városi | 2. | |
Tanács Bence | 4.b | Diákolimpia asztalitenisz |
országos | 2. |
Pap Krisztina Angyalka | 4. a | Országos jégtánc- és mûkorcsolya bajnokság | országos | I. |
Temesvári Balázs | 4. a | Megyei teniszbajnokság | megyei | I. |
Skribek Ádám | 4. a | Megyei teniszbajnokság | megyei | II. |
Csóti Mór | 4. a | Regionális vívóverseny | megyei | II. |
Tóth-Kása Sára | 4. a | Megyei Úszás Diákolimpia | megyei | II. |
Törõcsik Hanna Tamara | 4. a | Megyei tollaslabda bajnokság | megyei | III. |
Orosz Lõrinc | 4. a | Suliváltó futóverseny | megyei | III. |
Mucsi Benedek | 5.b | Tollaslabda diákolimpia III. korcsoport B-kategória |
megyei területi országos |
I. |
Tollaslabda országos bajnokság U13 egyéni |
országos | III. | ||
Tollaslabda országos bajnokság U15 csapat |
országos | I. | ||
Tóth Tamara | 6.b | Magyarország jó tanulója-jó sportolója 2015 |
||
Somogyi Alíz | 7.c | Moderntánc Találkozó, Oszágos Táncverseny, Kabócák csapat tagjaként | arany minõsítés | |
Zemplén Országos Minõsítõ Társastánc Fesztivál, Kabócák csapat tagjaként | arany minõsítés | |||
Szõke Tisza Nemzetközi Táncverseny Kabócák csapat tagjaként |
1. hely és arany minõsítés | |||
A tanulóknak és felkészítõ tanáraiknak, edzõiknek gratulálunk a szép eredményekhez. További sikereket kívánunk.