Órarend
Tanárválasztás------------------
- ismeretlen
Anderléné Kasza Mónika
Árpádfalvi Dóra
Balázsné Vadász Veronika
Becsei Brigitta
Bíró Zsolt
Blazovich Péter
Bodó Izabella
Bognárné Kocsondi Andrea
Brinszky-Tóth Szilvia
Chauveau, Kéwin
Csigér Ildikó
Csigér István
Csiszár Imre
Csizmás Zsuzsa
Czeglédi Tamás
Diczházi Attila
Dobi János (Dr.)
Faltinné Széll Ágnes
Farkas Judit
Farkas Zoltán (Dr.)
Fehér Márta
Filó Réka
Füleki Tamás
Gaál Zsuzsanna
Galambos László
Gárgyán Gabriella (Dr.)
Gyarmati Anikó
Hornok András
Horti Krisztina
Horváth Krisztina
Illés Bence
Iván Éva (dr.)
Izing Máté Antal
Kállai Csaba
Kardos Gergely
Kesztyűs Krisztina
Kinyó László
Koczor Sarolt
Komlósi Mária
Kopasz Katalin (Dr.)
Kúti Gergő
László Györgyi
László-Debreczeni Adrienn
Matos Zoltán (Dr.)
Mészáros Tibor
Molnár Andrea
Molnár Lajos Gáborné dr-né
Molnár László
Nagy Dóra
Nagy Tibor
Nagyné Páll Edit
Németh Veronika
Örkényi Virág
Paragi Éva
Pertics Piroska
Rixer Márta
Rozgonyi-Borus Ferenc
Ruzsáli Zsolt
Ságiné Széll Andrea (dr.)
Semjényiné Visy Ágnes
Sisák Gábor
Streitmann Judit
Szalai Anikó
Szalay Mónika
Szaszákné Tóth Judit
Táborosi Andrea
Torma Bence
Tóth Judit
Tóth Károly
Tóth Károlyné
Tritz Árpád
Vácziné Csőke Zsuzsanna
Varga Katalin
Varga-Kis Judit
Vargáné dr. Nádházi Ágnes
Veres Ágnes
Veres Réka
Vidu Pál
Vígh Andrea
Weisz György
Zentainé dr. Kollár Andrea
Tantárgyválasztás--------------
nem választott
_
1. nyelv
2. nyelv
adatbázisok
aktuális témák - francia
állampolgári ismeretek
angol lektori
angol nyelv
angol nyelvvizsgával rendelk
anyanyelvi kommunikáció képe
az informatika matematikája
biológia
biológia labor
Differenciálás
digitális kultúra
dráma
életvitel és gyakorlat
emberismeret és etika
ének-zene
énekkar
etika
etika-filozófia
Fejlesztés
fejlesztés-gyógypedagógia
filozófia
fizika
fizika labor
fizikai mérések
fogadóóra
forráselemzési stratégiák
földrajz
földrajzi projektmunkák
francia célnyelvi civilizáci
francia civilizáció
francia lektori társalgás
francia nyelv
francia nyelv_
francia nyelvvizsgával rende
grammaire - francia
Hallott szöveg értése
hit- és erkölcstan
hon- és népismeret
hon- és népismeret
humán
informatika
irodalom
kék helyettesítés
kémia
kémia labor
képességfejlesztés
kínai nyelv
komplex természettudomány
korrepetálás
könyvtárhasználat
környezetismeret
környezetvédelem
közösségi
latin nyelv
lengyel
magatartás
magyar nyelv
magyar nyelv és irodalom
matematika
matematikai készségfejleszté
matinfo
méthode - francia
mozgókép- és médiaismeret
művészetek
művészettörténet
Napközi
német nyelv
német nyelvvizsgával rendelk
olasz nyelv
olvasott szöveg értése - fra
orosz nyelv
osztályfőnöki
ökoiskola
pedagógia
pénzügyi és vállalkozási ala
piros helyettesítés
programozás
rajz- és vizuális kultúra
reál
román nyelv
spanyol nyelv
szakkör
szerb
szókincsfejlesztés - francia
szorgalom
tág ismeretek
tánc és dráma
társadalomismeret
technika
tehetséggondozás
természetismeret
természettudomány
testnevelés és sport
történelem
turizmus
utazás és turizmus
vegyész
vizuális kultúra
zenész
Teremválasztás--------------------
_
Á - 006
Á - 032 könyvtár
Á - 104 nyelv
Á - 106 mat-info 1
Á - 107 mat-info 2
Á - 109 rajz
Á - 112 matematika
Á - 113 francia
Á - 114 fizika
Á - 209
Á - 214
Á - 215
Á - 216
Á - 218
Á - 304 nyelv
Á - 305
Á - 307
Á - 308
Á - 311
Á - 312
Á - 313
Á - 314
Á - 403 nyelv
Á - 404 biol-kém
Á - 407 földrajz
Á - 410 történelem
Á - 411 ének
Á - 412 magyar 2
Á - 413 magyar 1
Á - tornaszoba
G - 004
G - 006 földrajz előadó
G - 101
G - 103
G - 105
G - 111
G - 112
G - 113
G - 114 biológia előadó
G - 201
G - 203
G - 204
G - 206
G - 208
G - 209
G - 211
G - 214
G - 216
G - 218
G - 301
G - 304
G - 307
G - 401
G - 402
G - 403
G - 405
G - Díszterem
G - Folyosó - Irinyi
G - Folyosó-1. emelet
G - Folyosó-2. emelet
G - Folyosó-3. emelet
G - Folyosó-4. emelet
G - francia 1
G - francia 2
G - Informatika 17
G - Informatika 19
G - Irinyi 3
G - kémia előadó
G - könyvtar
G - tanári
kis tornaterem
Klub
konditerem
nagy tornaterem
pince
Szakszervezet
SzeReTeD labor 1 kém
SzeReTeD labor 2 fiz
Tartalék
Topolya sor
uszoda
Osztályválasztás-------------------
2025G (7/G)
2024G (8/G)
2024F (9/kny)
2023I (9/I)
2023G (9/G)
2023F (9/F)
2023D (9/D)
2023C (9/C)
2023A (9/A)
2022I (10/I)
2022G (10/G)
2022F (10/F)
2022D (10/D)
2022C (10/C)
2022A (10/A)
2021I (11/I)
2021G (11/G)
2021F (11/F)
2021D (11/D)
2021C (11/C)
2021A (11/A)
2020I (12/I)
2020G (12/G)
2020F (12/F)
2020D (12/D)
2020C (12/C)
2020A (12/A)
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola órarendje 2023/2024 tanév